| OnlyGirl a întrebat:

puteti sa imi spuneti niste statusuri (sa nu fie triste)?

cine imi spune cele mai multe primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
| Roxynutza_7660 a răspuns:

MulTzi ne vaD in ApArenTze oh go on.FoaRte Putini Ne oBsErVa Asa cum SunTeM In ReAlItAte.

mda. "Un lOoK d bad g! rl. O inim@ d goOd chiLd. Eu pot sa fiu ca si tine Oricand, dar tuh qa mine Nikiodata. "winking big grinbig grin

Tu Si eu pIeRdUtI InTr-uN ViS diN Care Nu vReAu sa Ma tReZeSc.DeOaReCe CrEd Ca nu mai ExIsTA TiMp Pt nOI.sad

__ DraGuTzA InCat Sa T3 Fac Sa T3 UiTzi D3 2 ori. dUlC3 SufiCi3Nt D3 MuLt. putin N3BuNa. Dar NU sAlbaTiCa. Doar G3NuL de Fata CaR3 T3 Va FaC3 sa zAMb3sTi.

~~DaCa vrei Sa Fiu PERFECTA.deseneaza-ma cu cele mai vii culori si poate asa o sa ai impresia ca sunt asa cum vrei tu~~

Arata mortal copila. ii place viata ii place adrenalina. Ii place tot ce e frumos. a intors toti baietii p dos

Te uiti in ochii mei si inca te pierzi. Ai vrea sa ma atingi. Dar poti doar sa privesti. Eu fac un pas si de langa tine plec. Ai vrea sa ma opresti.

PoZele nu au PutErEa de a rEda' libErTatEa.pentru uN MoMeNt tE p0tZi prEfAcE a tRai oRicE sEntiMent. pOtZi ZamBi'. dAr BuCuRia aCelui ZamBet va duRa la fEl de mUlt ca si LuMiNa

Senzatia e uniQa.
dOza de risC e miiCa.
viCiul meOo impliCa doar plaCere si dependentSa pSihica :X
S`ar putea sa nuH`ntelegi d c.
Dar da`mi doar o clipa.si-am sa-ti arat Qm e.

^^Fura-mi placerea dar lasa-mi dorinta^^Ascunde adevarul, lasa-mi nestiintza^^Opreste durerea si lasa-ma sa zbor^^E o lume pustie si fara vise, am sa mor^^

Eo’O soOnth Barbie altele vor sa ma imite
La cat de scumpa este Barbie no’O isi prea permit
Eo’O nu tin cont de moda :X O ard cum o simt
Eo’O ma imbrac cu stil Iar stilul meu nu minte
Eo’O nu vb atunch’ cand trebuie sa ascult
Eo’O nu renunt atunch’ cand prObleme soOnth multe

||suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ dar ^^REBELE^^||

~DuLcE SaU AmArA, cuminte SaU VuLgArA, SuNt o FiInTzA rara ShI RaMaN OrIgiNaLa!~

Ador[sa te ador]. cand adormi in bratele mele.Ador[sa te simt]. langa mine. Te privesc si imi doresc ca NIMENI sa nu imi fure visele, caci ele ma tin puternica. cand nu te gasesc.

Stie sa DanseZe, Stie cum sa ProcedeZe stie sa te RuineZe, sa te BulverseZe sa te AmendeZe, sa iti DemonstrZze ca nu are cum sa nu te IntereseZebatting eyelashes

^.^ LoVe Is a NaMe. SeX Is a GaMe. ForGet ThE NaMe AnD Play ThE GaMe ^.^

NU`mai exista dragOste`. ci bestii` in calduri`. iubeste`ma cand merit cel mai putin ...caci atunci am nevoie cel mai mult :X:X:

P0atE ca NU Sunt CeeA CE iSI DorEsTe ORice Baiat ResPectat. Dar SIgur U NU Esti CEEA ce iSI DOreste O fata CU CAP!

NU`mai exista dragOste`. ci bestii` in calduri`. iubeste`ma cand merit cel mai putin ...caci atunci am nevoie cel mai mult :X:X:

_____Pentru orice Baiat dorit de majoritatea Fetelor, exista Una deja Plictisita de El!winking_______

Fetele sunt ca telefoanele celulare. Ne place sa fim tinute, sa ni se vorbeasa, dar, daca apasati butonul gresit, veti fi desconectati". loser laughing

Fetele bUnE AjUnG iN [pArAdIs]... Fetele ReLe [AjUnG uNdE VoR ele]. hmm.big grinbig grin.InSa RaUl E pReTuTiNdEni ChEaR sH In [pArAdIs] sad

3 răspunsuri:
| ilincush a răspuns:

Unul mic si dragut:life's green!(poti inlocui ca green orice culoare iti place tie mai tare)