| LoveYou2013 a întrebat:

Hi TPU! Imi puteti spune va rog niste statusuri triste?

Răspuns Câştigător
| Oiţăă a răspuns:

Buna:X

1)Acesta este momentul in care speranta moare, iar cosmarul incepe!
2)Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… dar le-am pierdut… soapta lui a trecut pe langa mine furata de un fulger
3)Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… si nu arat nimanui tristetea din sufletul meu!
4)Mi-ai vazut zambetul pe undeva? L-am pierdut aseara odata cu speranta de a te avea.
5)OFFLINE pentru speranta…ONLINE pentru lacrimi…
6)Vrei sa stii daca sunt bine? … Da, sunt bine, dar sa stii ca ma prefac si mai bine…
7).Let the Rainlove struck wash Awaywinking all the Pain of...YeStErDaY...happy.sadsad
8)Ai FoSt FrUkTuL InTeRzIs DiN KrE Am GuStAt … acum Fara tine ToTuL E schimbaT
9)Prietenii falsi sa imi dea un Buzz... astazi fac prezenta...
10)A cazut si ultima petala de trandafir...s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna...
11)O secunda as vrea sa te privesc, sa-ti vad ochii tristi de dorul meu si mi-ar fi de-ajuns.
12)Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi…
13)Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.
14)Va veni o data vremea cand in urma vei privi… ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii… dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca… "Asa a fost o data!"
15)" Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul… "
16)" Tot ce vad e firm…ard…vise… amintiri… sperante…cred ca un adio e cel mai bun… "
17)Sick of crying, tired of trying, yes i’m smileing but inside i’m dieing… "
18)Vreau sa fiu singur in pustietate, sa nu vad lumina zilei, doar intunericul adancul sufletului… "
19)Am RaMaS La fel De InOcEnTa~~ … DiFeRenTza E Ca AcuMa Nu ImI Mai E FRiCa De .A.P.A.R.E.N.T.Z.E. ~~~ …Nu-Mi PaSa De Ei: Iubesc pE ciNE ma iUbeStEwinkingwinkingwinking
20)Si as vrea sa fi o stea, sa rasari in inima mea…. mereu alaturi sa imi fi, atunci cand doi ingeri ce vom fi ….te iubesc la disperare….dar sa stii ca inca ma doare ….sadsad:crying

Sper sa-ti placahappy

3 răspunsuri:
| CookieșiParty a răspuns:

Defapt...Iti dau toata pagina:http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/

Sper ca te am ajutat!

| bella1998 a răspuns:

Please, god, make everyone die!
Am inteles ca esti trist, dar cu noi ceilalti ce ai?

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine...

Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea.

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac...cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc,cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut, mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.

in ziua in care te- ai nascut...a plouat, Au fost lacrimile lui dumnezeu, care a pierdut cel mai frumos inger pe care il avea.crying

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

Sick of crying, tired of trying, Yes! I`m smiling! But inside... I`m dying...

Se intampla in viata sa iubesti dar sa fi ranit. iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot dar amintirile sunt mereu in inima ta aducantu-ti aminte ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta.

FERICIREA ASTEPTATA... ASTEAPTA PE CEI CE PLANG... ASTEAPTA PE CEI CE SUFERA. ASTEAPTA PE CEI CE CAUTA ASTEAPTA PE CEI CE INCEARCA. PENTRU CA NUMAI ACESTE PERSOANE POT APRECIA ACELE INTAMPLARI CARE AU LASAT UN SEMN IN VIATA LOR.

| yulya37 a răspuns:

Zimi despre ce sa fie si imi scriu imediat dac e cotacteazama pe id-ul lulutza_dragutza02 :8 astept ok?