| ody a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie programe de editat poze, multumesc,

Răspuns Câştigător
| Happyness a răspuns:

Photoskape e cel mai bun, photo sop, dreamlight, photoinstrument, picasa

2 răspunsuri:
| Gratsy a răspuns:

Hey nu e drept si eu am raspcrying nu e drepppppt si eu am pus raspunsu pusesem PhotoScape, PhotoShine, PhotoShop, PhotoInstrument nu e drept si eu am pus rasp unde e crying

| Anaim a răspuns:

Photo scape, picasa sau cateva site-uri online: piZap, imagechef FUNNY.photo, FACE IN HOLE, DUMPR, WRITE ON IT