| ody a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie programe de editat poze, multumesc, dau fundita...

Răspuns Câştigător
| aleeee a răspuns:

Photophunia
picassa
picknic
pizap
photo scape
photo shop

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Incearca picasa. E bun si poti face ff multe lucruri cu el, de la editat fotografii, pana la facut colaje.Il poti lua de aici:
http://picasa.google.com/

| DeXxa a răspuns:

PhotoScape, PhotoShop, GIMP, Picasa, PhotoShine, DreamLight Photo Editor

| BlackScribble a răspuns:

Http://www.kaz3.info/10-site-uri-de-modificat-poze-online.html aici sunt 10 siteuri cu programe care eu le-am apreciat, luand in considerare ca sunt gratis. Sper ca te-am ajutat.