| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

puteti sa imi ziceti de unde pot cumpara ochelari wayfarer clear lens din Zalau, in jur de 15 lei? sau daca nu, macar un site cu transport gratuit(ochelari la acelasi pretbig grin )? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Monica_7453 a răspuns:

Uite, eu mi-am comandat de pe net si au ajuns in aproximativ 2-3 zile, mi-am luat albi.de pe okazi.ro.Am luat idul si nr de tel si am vorbit pe mess cu acel baiat:-? nu stiu cine e. ochelarii au fost 15 lei, transportul trebuie sa il platesti este 10 lei, eu am comandat 2 perechi de ochelari pentru mine si prietenul meu si am pus fiecare 5 leiupentru transport poate mai gasesti si tu pe cineva.iti dau linkul http://www.okazii.ro/......-ron.html. Astia sunt cei albi da cand i dai add, el iti arata poze cu mai multe culori si tu iti alegi. BAfta xD.

1 răspuns:
| GabyZarny a răspuns:

Incearca pe okazii.ro