| Simonika1264 a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie niste sugestii de filme animatii horror gen Franken Weenie. Raspunsul cu cele mai multe filme primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| ღCARMELAღ a răspuns:

Chucky papusa groazei3×3 Eyes, Akira, Alien 9, Ayakashi,Ayashi no Ceres,Baccano,Berserk,Betterman,Blassreiter,Blood+,Blue Gender,Blue Seed, Bokurano, CHAOS; HEAD, D. Gray-Man, Denpa teki na Kanojo OVA, Jigoku Shoujo, Kaidan Restaurant, Mnemosyne, Pet Shop of Horrors.Grave Encouners A Haunted House

1 răspuns: