| Iulliiaa a întrebat:

Buna,puteti sa-mi spuneti cum fac unele persoane, sa isi modifice pozele asa. precum ar fuma? Stiti la ce ma refer? Vreau si eu sa stiu. Multumesc, dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| Sarcastique a răspuns:

Există diferite programe cu care se pot modifica pozele, eu le modific cu PhotoImpact 12. Baftă!

5 răspunsuri:
| AndreeaDeea56 a răspuns:

Photoshop presupun.

| AcHollism a răspuns:

Sunt diferite programe de editat care iti dau posibilitatea sa faci diferite efecte, precum si ala cu fumatul. Daca cauti pe Youtube tutorialuri sigur gasesti.

| Iulliiaa explică (pentru AcHollism):

Nu am gasit pe youtube. sad

| AcHollism a răspuns (pentru Iulliiaa):

Am gasit eu unul, sper sa te ajute:http://www.youtube.com/watch?v=2e8YTFc5j44

| AcHollism a răspuns:

Sunt diferite programe de editat care iti dau posibilitatea sa faci diferite efecte, precum si ala cu fumatul. Daca cauti pe Youtube tutoriale sigur gasesti.