| soryn93pk a întrebat:

Recent am avut un accident de masina! In urma accidentului am fost supus la 3 operatii la cap... cauzele sunt greu de explicat in termenii lor! in fine in urma operatiilor am inceput sa am halucinatii... care daca va vine sa credeti sau nu Vad ceea ce urmeaza sa se intample! Doctorii nu ma cred si nici parintii! As vrea sa stiu ce se intampla cu mine! Multumesc. Soryn

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Vezi, nu te crede nimeni nici aici.
Dar, daca este asa,¨darul¨ tai al putea sa-l folosesti in bine.Depinde cat de mult ai capacitatea sa vezi in viitor si cat de multe poti sa previi. Tind sa nu te cred, dar ai putea sa dovedesti foarte simplu chestia asta.
Nu te lasa descurajat, poate (daca crezi in Dumnezeu) ti-a daruit ceva si ar trebui sa profiti, nu sa te sperii happy

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca e adevarat esti o curiozitate de asta nu te crede nimeni, asa ceva intalnesti doar in filme.

| broscutsaaa a răspuns:

Hmm.
Nu stiu daca te`ai exprimat bine thinking
Exista cazuri in care vezi ceea ce s`ar putea intampla. nu ce se intampla exact.
Depinde acum daca e minciunica sau adevar. :-s

De exemplu. eu [ cateodata ] stiu ce zic unele persoane dinainte sa zica. happy
Doar coincidente. big grin

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Dar eu tot cred ca este posibil thinking
Dar na poate sa fie o intuitie de a ta ...sa iti imaginezi ce se va intampla si sa se intample asa...

| StaRmAgiC a răspuns:

Hmm...ca in filme...pai ce pot spune. e marfa daca este chiar asa... oricum ai grija de tine.si poate chestiile astea o sa dispara cu timpul. daca nu. te-ai ales cu un dar de la Dumnezeu.care noua cel putin nii se pare anormal. oricum in viata.totul e posibil.si inca o data revin.nu stiu ce as putea zice despre asta... vorba lui Ishq-Numai Dumnezeu stie...:* si bine ca esti sanatos.si nu ai patit ceva mult mai grav in acel accident. pup:*

| Viuvi a răspuns:

Sincer, numai Dumnezeu stie! sad

| Ana_6509 a răspuns:

Stii... e cam greu sa crezi pe unu care face pe nebunu'(ma refer la stare hi5)asta ca o mica gluma dar totusi ceea ce spui tu pare ireal, nu cred in astfel de povesti.Eu zic(virgula) ca ti se pare, poate sunt doar coincidente.

| yoanna73 a răspuns:

Da da si eu sunt mincinoasa.

| criss86 a răspuns:

:^O nu mai fi mandru ca e pacatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha!

| soryn93pk explică:

Pai ca ma credeti sau nu ma intereseaza acum ma cred parintii si le-am dovedit. totusi este un har si sunt mandru de el... e ceva ce nimani in afara de parintii mei si voi care ati vazut nu o sa mai stie... si sunt madru de asta! peace sign putin imi pasa daca macredeti sau nu. asta e harul meu acum si mi s-a urcat la cap deja teoretic vorbid tongue asa ca seus si mersi de sfaruri. unora...winking