| totolino a întrebat:

Recent m-am despartit de prietena mea din vina amandurora. Dar eu din pacate am jignito prea mult si prea dureros. Ma va mai ierta oare? Ce sa fac sa ma ierte? Astept sfaturi. Ms

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Cred ca cel mai corect este sa fii sincer, sa-i explici ca te-ai lasat dus de val si daca mai da o sansa prieteniei voastre tu vei face tot posibilul sa fie bine. Poate e bine amandoi sa realizati unde ati gresit si astfel in viitor sa nu mai repetati greselile. Poate si un trandafir in semn de ...pace nu ar strica.

| andrey910 a răspuns:

Ai jignit-o? Nu cred ca te va ierta. Daca ai jignit-o inseamna ca nu o iubesti... ce rost ar avea sa te ierte? Pana la urma tot va ve-ti desparti.

| consilierindragoste a răspuns:

Fa pe catelusul si las-o cateva zile sa se calmeze nu o stresa acum ca ii rau las-o ca o sai treaca supararea si dupa te duci ca un catelus si iti ceri iertare sper ca nu ai lovito sau de astea ca atunci ii bai mare.

| ionutzjoe a răspuns:

Mai bine te duci la ea si faci pe prostul si ii zici de ex ca ai fost un fraier ca nu ai stiut sa o pretuiesti stii chestii din asteabig grinbig grinbig grin