| anonim_4396 a întrebat:

recent mi-am facut si eu cont pe Connected2.me, din pura curiozitate. Si intr-o zi, luni mai exact, un tip imi scrie, am vorbit cu el toata saptamana si discutii extrem de lungi. Intr-un final, el imi cere fecebook-ul, si l-am dat, avand in vede ca vorbim extrem de mult, nu aveam de ce nu sa ii il dau. L-am dat si abia spre seara mi-a scris, am vorbit seara. Intr-un final, el imi spune ca au venit niste prieteni la el, mai vorbim. Eu i-am zis bine, nu aveam de ce sa ma ingrijorez. Ma lasat pe seen, nimic in neregula, doar ca duminica nu a mai scos nicio vorba, toata ziua. Spre seara l-am bagat in seama si el a zis ca se uita la un film si mi-a mai zis ca vorbim mai tarziu. Desigur m-a lasat pe seen.
Imi e naspa sa ii mai scriu eu inca o data, o sa para ca sunt o fata din aia insistenta, care tipa: vreau atentia ta! (nu ca nu a-si vrea laughing ).
Eu nu l-am lasat niciodata pe seen, ceea ce mi se pare urat, am vorbit atat de multe chesti si ne-am atasat mult... Cel putin eu.
Vreau parerea unui baiat laughing, nu stiu ce sa-i mai fac, Doamne laughing.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil are si alte activitati, iar atunci cand vorbiti se intampla sa fie si prieteni sau membri ai familiei langa el sau in cel mai rau caz, nu prea este interesat de tine. Sper ca te-am ajutat!

| Horusss a răspuns:

Parera mea este ca ar trebui sa il lasi pe el sa te caute, daca nu te cauta inseamna ca cel mai probabil dintr-un anumit motiv si-a pierdut interesul fata de tine, in opinia mea nu cade bine unei fete sa fie insistente, chiar daca nu o sa te mai caute nu trebuie sa te intristezi, baieti mai sunt si e doar o chestiune de timp pana vei gasi persoana potrivita.
Sper ca te-am ajutat.

| JustAskingBruh a răspuns:

Tu arati ca fata basic de 13 ani care e topita dupa unu, care inca crede in fazele astea cu seen-u si mai stiu eu ce cand el poate era ocupat si avea treaba. El deja o ajuns la stadiul ala sa te joace pe degete si cum vrea el, ai grija.

| Caranfil a răspuns:

Asa mi s-a intamplat mie doar ca eu sunt baiat.Am vorbit cu o fata mai mult timp pe c2me si mi-a cerut insistent Facebook-ul laughing.I l-am dat si dupa discutiile nu mergeau cum mergeau inainte, imi raspundea greu si cand raspundea o facea foarte scurt. Daca am vazut am lasat-o in pace.Parerea mea este ca poate la tine pe Facebook a vazut mai multe poze cu tine si poate in mintea lui poate erai altcumva fata de cum te-a vazut in poze.Eu zic sa il lasi in pace, pana la urma noi trebuie sa fim cei care insista nu voi laughing