| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy Recomanda-ti-mi niste romane de dragoste fascinante. sau niste carti bune de citit.(in afara de Maitreyi, Invitatia la vals, Scrisoare de dragoste)...

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

"Dama cu camelii" de Alexandre Dumas (fiul). Pe mine m-a impresionat.

| laura23 a răspuns:

Seria Amurg de Stephanie Mayer e bestiala ( sunt 4 carti, cam scumpe, insa se gasesc si la biblioteca ) eu am citit 2 carti pana acum si abia satept sa iau volumul 3 :X

| vintagegreen a răspuns:

Rosu si negru de stendhal

| Ramona_2108 a răspuns:

Buna! Iti recomand o superba poveste de dragoste descrisa intr-un mod suprarealist de Boris Vian. Se cheama "Spuma zilelor" si cred ca o gasesti disponibila si online. Lectura placuta si mare atentie la detalii happy!