| anonimaa a întrebat:

s-a ingrasat careva de pe aici sau stiti ceva care ingrasa 100%? eu una nu pot spune ca sunt slaba insa si daca vreau nu pot pune nimic pe mine. am 1.70 si 50 kg insa as mai vrea vreo 3-4.
am auzit ca daca mananci 2 oua batute dimineata pe burta goala merge? e pe bune sau nu?
va rog, ajutati-ma!
funda.

4 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Draga mea
unele pers nu se pot ingrasa.
asa sunt ele

am o prietena care mananca de 3 ori mai mult ca mine si e slaba moarta

oricum incearca numai mancare de la fast food si dulciuri. poate poate.

| emilia a răspuns:

Nu te ingrasi ca asa ti'e conformatia.
Ia incearca sa stai, fara sa faci nimic si sa maninci fast-food, cartofi prajiti cu piine si carne prajita, sa maninci dupa ora 18:00 bucate grase, pui garantat citeva kg.pe tine.
Daca vrei sa te ingrasi intr-un mod sanatos, maninca, doar ca in cantitati mai mari.
Va da rezultate.
Pup si numai bine *.

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Frate inseamna ca esti super salba! eu la 1, 65-1, 67 am app 56-57. Da totusi am silueta foarte frumoasa sa nu ma credeti acu' o porcusoaralaughingsmug
nu stiu de faza cu cele 2 oua.Cred ca nu. Dar nu stiu sigur. Gomenasai. T_T

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te ingrasi inseamna ca asa esti tu, si eu am o prietena foarte slaba si mananca mai mult decat mine si nu se ingrasa deloc.Nu-t fa probleme sunt sigura ca esti bine asa cum estitongue