| eu_5214 a întrebat:

`buna sa-mi incep povestea nah eram la club eram un pic ametita de la vin si m-am sarutat cu un baiat laughingsi dupa un timp tot venea la mine ma pupa ma strangea in bratea desi el era beat laughing ce credeti ca sa gand el in momentul ala app vreau sa zic ca nici macar nu a pus mana pe mine sau ceva de genu nu stiu si eu si acum il mai tin minte si nu stiu parca m-am indragostit de el oare se poate sa ma fii >indragostit

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

Erati ametiti amandoi, el probabil nu-si aminteste nimic, tu il tii minte aproximativ.Nu se numeste dragoste poate doar ti-a placut cum aratatongue