| Kisie a întrebat:

Buna sa spunem ca aveti 1 milion de dolari ce ati face cu ei? Funda pentru cel mai haios raspuns

6 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Pai...
E lunga lista dar voi spune partea haioasa tongueloaie cu bani big grin
Acum,serios, as oferi in scopuri caritabile, pentru alungarea cainilor maidanezi de pe strada, as face un camin pentru copii saraci si daca ar mai ramane cativa dolari, as merge la mall big grin

| papusica987 a răspuns:

Buna.
mi-as lua multe haine, pantofi, parfumuri etc.
mi-as lua o casa.
as calatorii prin lume.
as face un adapost pentru cateibatting eyelashes.
si de restul m-as distra prin cluburi\:d/
as tine-o numai in petreceri.

| UnVis a răspuns:

Mias constui un tanc care trage cu vopsea pana in Rusia si i-as bonbarda si cu restul banilor as da petreceri in fiecare smbata. funda?

| Irisfrumusika192q a răspuns:

Eu una i-as baga intr-o sticla si i-as arunaca in mare si dupa 1000 de ani sa ii gaseasca cinevalaughing

| lupidor03 a răspuns:

M-as muta din Romania laughing.

| kaithlin32 a răspuns:

Dolarul nu mai e cea fost, acum euro e la putere.eu l-as investi in ceva folositor comunitatii.i-as investi in mine si familia mea