| Lost In Your Smoke™ a întrebat:

Buna sa va fie seara, ca a mea nu prea estraight face
Vreau sa va cer o parere. Voi cand vreti ceva, foarte mult si le spuneti parintilor de exemplu " vreau sa merg la x" si ei prima data zic nu., nu mai incercati sau spune-ti din prima "ok. poate altadata?"
Poate sunt eu dusa, dar nu intelegstraight faceAtata timp cat e cea mai buna prietena si ne-am facut un an intreg planuri pentru o saptamana, acum sa-mi spuna, a sti nu ma lasa ai mei da` lasa ca ne mai vedem noi straight face. Noi ne vedem 2-3 saptamana pe an straight face pentru ca stam in orase diferitestraight faceEu m-am pus si-n c*r si-n cap sa ma duc la ea, ea se multumeste cu. " da poate data viitoare"straight facechestia asta ma scoate din sarite si am impresia ca numai pe mine ma intereseaza de prietenia asta, in rest. poate data viitoare nu?
Voi cum ati proceda daca cel/cea mai bun/a prieten/a pe care o vedeti 2 saptamani pe an v-ar spune "ahhh. poate altadata".
Cum am spus, poate sunt eu prea exagerata dar ma enerveaza indiferenta asta super multstraight face
Thx pentru raspunsuri.happy
Raspunsurile aiurea au spam, sti prea binehappy
P. S : bai oameni buni! nu pe mine nu ma lasalaughing pe ea n-o lasahappysi ea e cea mai buna prietena pentru ca suntem si pr de fam.mrg.de vreo 3-4 ani. nu conteaza asta.Concentrati-va pe intrebarehappyVoi ce ati face in locu` meu? Mie una la cat am incercat eu in locu ` ei imi vine sa-mi bag picioru.straight face

4 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Deci nu-mi vine sa cred cu asa ceva m-am confruntat eu azi, deci m-a chemat prietena mea cea mai buna la ea si mama a zis nu, bine ma asteptam, da am mai insistat dar daca zice nu, nu este nu, nu am ce mai comenta, dar nu ii inteleg odata ce ea m-a chemat insemna ca parintii ei nu au nimic impotriva si pot sa merg, dar ea are o problema cu asta si na.In lagatura cu prietena ta care infara de altadata nu stie altceva. mie mi se pare ca nu prea ii pasa, suna ceva de genu e asta e nu vii ghinion poate tura viitoare, miroase putin a indiferenta si asta doare cel mai tare.Eu iti urez multa baftahappy

| lavii a răspuns:

Pai incearca sa le explici. ca meriti si tu o vacanta cu cea mai buna prietena. ca n`ai mers vara asta aproape nicaieri[daca asta s`a intamplat]... spune-le ca estila o varsta la care ti`e rusine sa nu te lase parinti unde vrei...incearca sa vorbesti cu unul din ei [cu care te intelegi tu mai bine] si sa-l faci sa il convinga si pe celalalt. te lingusesti. plangi. sti tu smekeri care le face orice copil sa obtina ceva. sper ca te-am ajutat :*:*
bafta...iti doresc din toata inima sa te lase >:d

| BonnyBon a răspuns:

Pai. da si mie mi sa intamplat.si hai sa-ti spun eu motivu.pentru ca il cunosc foarte binehappy

Parinti ei nu au lasat-o deoarece nu are incredere in familia ta.si daca spui ca stati si in orase diferite e clar. poate ca parinti ei se gandesc la fica lor sa nu pateasca ceva pentru ca stii tu unii gandesc ca o prietenie se sterge.si se uita dar poate pentru tine nu. i asa...

si sunt suta la suta sigura ca ea si. a dorit sa vinastraight face cine nu si.ar dorii, dar teama parintilor ei.este una mare.este normaltongue

propune-i chiar tu parintilor ei.sa o lase sa vina.si asigurai ca totul va fi ok.si ca nu se va intampla nimic.tonguespunele ca pentru tine nu este doar o simpla prietenie.happyfi mai curajoasabatting eyelashes

funditabatting eyelashes?:X

p. s wikkasad

| adrianaa a răspuns:

Eu le ziceam alor mei direct : vedeti ca plec.pa big grin
si ieseam pe usha