| anonim_4396 a întrebat:

eu vorbesc cu un baiat de ceva timp, am iesit in oras de vreo 2 ori, prima data ne-am comportat.ca si amicii, iar a 2a oara. m-a tinut de mana, si cand a plecat m-a pupat aproape pe buze...Si vorbim foarte mult la telefon. Nu stiu ce sa cred pentru ca tot nu ma intreaba daca vreau sa fiu prietena lui. Oare ce asteapta, sau poate nu ma va intrebathinking
Iar data viitoare cand o sa ne vedem nici nu stiu cum sa ma comport cu el...thinking pentru ca nu stiu daca suntem impreuna sau nu.

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Poate nu vrea sa se grabeasca. vrea sa ia lucrurile cu calm. sa va cunoasteti mai bine etc.happy

| Daysukki a răspuns:

laughing nu intelegi, nu? iti explic eu. sunteti impreuna doar ca el nu doareste sa iti zica sec ca toti plagiatorii:vrei sa fii iubita mea? sincer, nici eu nu as vrea sa ma intrebe cineva asa ceva.crede-ma mi s-a intamplat de n ori sa vina idiotii la mine si sa ma intrebe daca vreus a ma combin cu ei. ideea este ca mie mi se pare foarte urat.asa sunt eu, nu suport sa ma intrebe asta dupa ce ca ei nici nu ma iubesc. vor doar sex. deci stai linistita, sunteti impreuna dar la fel ca mine, el nu doareste sa iti zica asta pentru ca e de la sine inteles ca v-ati 'cuplat".

| maytha a răspuns:

Buna!
Pai si eu cred ca e timid sa iti zica ca vrei sa fi iubita mea si dinelea...iar data viitoare cand va vedeti vezi el cum se comporta daca te ia de mana cel mai probabil vrea sa fie cu tine ca doar nu ia un baiat o fata de mana doar asa aiurea, iar daca nu, daca tie iti place de el fa-ti curaj si ia-l u de mana prima big grin si vezi cum reactioneaza smug poate atunci isi face si el curaj si va sarutati sau iti va zice intrebarea mult dorita sau iti va da de inteles.
Baftaaa! big hug

Răspuns utilizator avertizat