| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun.Eu eram cu un baiat Ciprian. Un coleg de clasa ma tachina non-stop.Cum ar fi: eu ii spune-am sa se dea mai incolo el spunea ca ma dau smechera si ca ma apara gagicameo. M-am despartit de Ciprian si acum sunt cu un baiat Andrei(i se spune Ilinca=numele de familie). M-am dus cu el pan' la magazin si colegul meu impreuna cu 2 colegi au inceput sa ne urmareasca.Ne-am oprit la un momendat ca ne enervau aia. Face colegul meu(ala care ma tachina) "hai ca nu te bat acum ca te fac de ras in fata lu gagicata". Asa i-a spus lui Andrei(el nu e in stare nici sa-i dea un pumn). Tot colegul asta impreuna cu alti colegi ma striga "Domnisoara Ilinca"(a fost ideea lui asta cu domnisoara). Ma tachineaza mult.Crede-ti ca ma place?
P. S.:Nu sunt interesata dar oricarei fete ii place sa stie ca unui baiat ii place de ea!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, smecheri de 2 leihappy
AM urat tipul asta de gunoaie ale societati din toata finta mea.
Si eu ma simteam aiurea in generala, liceu happy
Copii fara educatie ( nici eu nu am cine stie ce educatie dar nu sunt ca ei.)
Gura oamenilor o astupa DOAR pamantulwinking
Daca ai pana in 15 - 16 ani e ok, dar daca ai peste 20 e prea de tot.

| AshuraElric a răspuns:

Doar pentru ca unii duc o viata de pomina nu inseamna ca trebuie sa-i bagi in seama.
Pot sta o sumedenie de motive la baza acestei "tachinari" dar daca incerci sa intelegi un nebun s-ar putea sa inebunesti si tu.
1.Nu are noroc in dragoste si cunoscandu-te pe tine "scumpa lui colega care a avut atat de multi prieteni" s-ar putea sa-ti poarte pica sau ar vrea pur si simplu sa fie unul dintre ei.
2.Ii face placere sa se dea tare si mare in fata fetelor... ceea ce-l cam incrimineaza din moment ce sunt numai vorbe.
3.Pate chiar te place desi ar trebui sa-si dea seama ca sentimentul nu va fi niciodata reciproc cu personalitatea pe care o are.
4.Tot ceea ce face este spontan si lipsit de logica, ceea ce-ti spune tine poate a mai folosit-o si cu alte 30 de fete candva, undeva laughing (cred ca ne apropriem de realitate rolling on the floor te-as ruga totusi sa nu incerci sa gasesti o explicatie pentru ca o sa te ratacesti cel mai probabil cautand-o.