| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun.Eu eram cu un baiat Ciprian. Un coleg de clasa ma tachina non-stop.Cum ar fi:ii spune-am sa se dea mai incolo spune ca ma dau smechera si ca ma apara gagicameo. M-am despartit de Ciprian si acum sunt cu un baiat Andrei(i se spune Ilinca=numele de familie). M-am dus cu el pan' la magazin si colegul meu impreuna cu 2 colegi au inceput sa ne urmareasca.Ne-am oprit la un momendat ca ne enervau aia si face colegul meu(ala care ma tachina) "hai ca nu te bat acum ca te fac de ras in fata lu gagicata"(el nu e in stare nici sa-i dea un pumn). Tot colegul asta impreuna cu alti colegi ma striga "Domnisoara Ilinca"(a fost ideea lui asa cu domnisoara). Ma tachineaza mult.Crede-ti ca ma place?

3 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Exista o explicatie simpla...este gelos pe baiatul cu care ai o relatie

| d3nyp3ny a răspuns (pentru ZethOfficial):

Lasa-mi si mie id taubig grin

| TiperT1990 a răspuns:

Nu te place! Vrea sa te enerveze.Eu as face un lucru in cazul tau :dai pumni
Eu asa as face