| Denise7 a întrebat:

Buna:*! sa va zic mica mea istorioaralaughing. bunbig grin
deci. din septembrie ma inteleg bine cu un tip, si lui ii place de mine, vineri.mergem la un >suc:.
ce as putea vorbii cu el?laughing ce intrebari sa ii punrolling eyes?
vreau sa precizez, ca vorbii pe mess in fiecare zi.si nu stiu ce subiecte sa vorbimsad
funda!:X:X
multumesc:*

Răspuns Câştigător
| IoanaTempah a răspuns:

Din moment ce te intelegi cu el, poti aborda orice subiecte. Pune.i orice intrebari iti vin in minte pe moment.
Distractie placuta :*

3 răspunsuri:
| blueorange1302 a răspuns:

Intreaba-l daca s-a uitat la tv la ce te-ai uitat si tu si dupa aia incepeti sa comentati...si asa afli si mai multe despre ce-i place si ce nu...sau citeste pe net stiri ciudate si i le spui si lui si vezi daca crea sau nu sa discute cu tine.

| Denise7 explică:

Mersi >big grin

| iRawrr a răspuns:

Pai pentru inceput il intrebi despre ce vreti sa vorbiti.El iti va spne si o sa incepeti sa vorbiti non stop, daca va schimba subiectul si acel subiect e ceva ce tu nu stii nu il mini ca sti spune-i frumos ca nu sti ce este acel lucru.
NU IL MINTI TE VA SCOATE DIN RELATIE UNA DOUA.