| MădălinaMaya055 a întrebat:

Buna!
Sa zicem ca am o pagina de 8mii de urmaritori pe Instagram cu citate.Cat de vizibila pe instagramul romanesc sa zic asa, ar fi ea? Dupa parerea voastra.Sau daca ar ajunge la 10k(o sa ajunga, ca nu mai e drum lung)ar fi o suma pentru o pagina vizibila pe acea retea de socializare?
Precizez si alte detalii.In momentul de față am intre 300-600 aprecieri pe fiecare postare, vizualizari pe fiecare postare intre 3.000-5000,vizite pe profil intre 1.500-5.000 saptamanal,incluzand si cazurile in care nu prea am timp de pagina si o las mai moale, aceste date scrise oricum nu scad de minimul scris mai sus.Le-am inclus in intrebare ca sa aveti o idee mai ampla, sa stiti despre ce este vorba.Alte pagini față de mine, pot avea activitate mai multa sau mai putina pe o pagina de 8k, dar si aceste date conteaza, ca sa va puteti orienta in a-mi da un raspuns.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

N-am inteles intrebarea. Vrei sa fii influencer sau ce? la 10k urmaritori iti dai seama ca nu e cine stie ce.
PS: Site social, nu de socializare.