| Biscuiteeee a întrebat:

sad

Sunt cu un baiat de un an.Noi avem o relatie la distanta ca sa zic asa, si eu chiar cred in ea. El mi-a spus ca eu sunt prima fata cu care a avut o relatie asa de lunga.Nu ne-am vazut niciodata in realitate, in afara de mess, pe webcam.Toata ziua vorbesc cu el si imi spune mereu chestii frumoase si ca ma iubeste.De o saptamana a inceput sa se indeparteze de minestraight face.Cu cat el se indeparteaza ma face sa il iubesc tot mai mult!(Este primul meu prieten). Simnt ca innebunesc.Mereu imi vine sa plnag ca nu e langa minestraight face. Vreau sa-l simt langa mine.Sa`l pot imbratisa cand imi este greu.Sa il am langa mine.Mereu plangcrying. El... mi-a promis ca in vara in care vine, va veni la mine in judet si va sta cu mine 1-2 saptamani. Dar mai este mult.Acele 1-2 saptamani sunt prea putinecrying((((Si i-am spus ca simt ca se indeparteaza de mine.Mereu imi zice ca sa nu zic asa ceva.Ca eu sunt sufletelul lui si nu mi-ar face rau.Cand ne-am certat acum o luna, destul de serios, s`a taiat la maini si a lesinatstraight face. Pur si simplu plnag, nu ma pot controlastraight face.IL vreau langa mine...

Si mai este ceva ce ma nelinisteste:-s. Fetele de la el din judet sunt mereu cu ochii pe el, ii spun te iubesc la fiecare colt.Si imi este frica, ma simt prost ca ele ii zic astfel de lucruri(ex:te iubesc, hai sa nu stiu cestraight face). Ma simt groaznic... El a inceput sa se indeparteze de mine...De o saptamana stau cu el o ora pe zi.Nu imi e de ajuns! Mai ales, ca nu il am langa minecrying

Sfaturi ca sa ma linistesc sau ori ce altceva? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| Byuska a răspuns:

Draga mea acum cateva zile am fost si eu in situatia ta,am avut si eu o relatie la distanta, nu ne-am vazut de loc, vorbeam decat pe mess sau la tel si la mine a fost totul frumos la inceput pana acum cateva zile cand am simtit ca se indeparteaza si eu cand i-am zis ca se indeparteaza de mine mi-a zis sa tac ca vorbesc prosti si pana la urma tot tu am avut dreptate.el o inceput sa nu mai vorbeasca cu mine.m-a pus pe mess pe off sa nu-l vad pe mess si mai intra si imi zicea ca ai nu stiu unde si vb cand ai acasa si acusa avem o saptamana de cand nu am mai vorbit deloc.eu i-am mai scris pe mess cand era dar nu mi-a raspuns deloc. sper sa nu ajungi si tu ca mine si sa iti mearga foarte bine relatia daca nu o sa iti mearga stai linistita ca baieti mai suntkiss:_*.iti doresc Baftakissaaa sa nu fi prea geloasa ca nu-i binekiss si sa nu te mai gandesti la toate prostiile ca vai ca aia o zis ca il iubeste daca ma lasa pe mine, daca te iubeste foarte mult pe tine pe alea nu le baga in seamakiss. scuze daca am scris ceva gresit dar ma grabesc sa plec la scoalabig grin

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Zi-i sa stea mai mult sa discuti cu el, si spune-i tot ce simti dar fara sa va certati daca vezi ca are chef de cearta lasa de tine.asteapta pana in vacanta si vezi daca se tine de cuvant. oricum fiind la distanta e greu sa tii relatia, vezi daca te cauta si el nu doar tu pe el. daca nu te cauta sunt semne ca se raceste