| rosesonfire a întrebat:

Il iubesc pe repetentul cls. Simt ca innebunesc daca nu e langa mine si mi-e rau cand sunt fara el... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Comatose a răspuns:

Uff si eu la fel :XXXX el ma palce si eu m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si i-am zis nu acum regeret...i-am zis nu pentru ca nu vr sa fie cu mine sa ne sarutam sai bal bla bla si daca e sa na despartim va zice tuturos cum sunt si ca sarut nu stiu cum si bla bla bla...din cauza asa nu vreau sa fiu cu el sau cu vreun baiat din sc pentru ca te va cunoasta va veti desparti si apoi te va vorbi pe la spate. sper ca te-am ajutat pupz:*

1 răspuns:
| ruPfashu a răspuns:

Ramai repetenta. O sa va intelegeti de minune laughing) (glumesc).