| federerdinamo a întrebat:

Buna!:* Samabata e ziua mea de constantin si elena.Am cumparat o cutie de bomboane ELEGANCE de la firma Katy. Culoarea cutiei e albastru inchis.Cine stie cate bomboane sunt in cutie? funda:*

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

40 de bomboane.

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Buna federerdinamo,
La multi ani pe 21 mai! Sa ai sanatate, spor, sa gandesti intelept si cel mai important sa ai liniste sufleteasca!
Imi pare rau, dar chiar nu stiu cate bomboane ar fi in cutie... Ai putea sa te uiti pe ea, poate scrie acolo.

Bafta!
Si o zi buna in continuare tuturor...

| DeCe a răspuns:

Pai nu scrie pe ea? sau pe spatele pachetului?

| federerdinamo explică:

Nu nu scrie pe cutie.si eu m-am uitat.straight face...ms mult pentru urare:*

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

De curiozitate, erau bune bomboanele? ca mi-am luat si eu. happy

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

De curiozitate, sunt bune bomboanele? Mi-am luat si eu la fel.