| Roxuts_Ureniuc_1995 a întrebat:

Buna!:* Marti e ziua mea. Am cumparat o cutie de bomboane ELEGANCE de la firma Katy. Culoarea cutiei e albastru inchis.Cine stie daca sunt bune bomboanele? funda:*

Răspuns Câştigător
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Sunt bune :*. Asa am luat si eu de Sf. Mihail si Gavril. >big grin

4 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Nu ma pricep la bomboanele la care te referi tu, dar in schimb iti spun pentru aniversarea zilei tale de nastere un sincer La Multi Ani! Bafta!

| PotatoMustDie a răspuns:

Bomboanele sunt bune orice marca ar fi.

| Roxuts_Ureniuc_1995 explică:

Ok, multumesc mult :* Mi-am luat mai multe cutii de bomboane si de asta am intrebat happy :*.

| Roxuts_Ureniuc_1995 explică:

Multumesc mult pentru urare! :*