| simo90 a întrebat:

Sambata este majoratul unei colege si vreau sa imi fac aprul cret, adica vreau sa imi dau cu spuma, insa spre rusinea mea, nu stiu cum sa ma dauhappy ma puteti ajuta? Mss anticipathappy

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Salut! In primul rand nu este o rusinelaughing, in al 2 lea rand faci asa:iti pui putina spuma pe degete(pe varful degetelor) si te joci cu varfurile(mai inati), apoi urci usor spre radacina parului.In timp ce spume este inca pe par incepi sa ti-l ondulezi, opreste peria rotativa(au cu ce ti-l faci) si mai aplica putina spuma, apoi ti-l aranjezi putin cu o perie normala(doar pe la marfuri-mai spre radacina il umflii cu degetele pentru a avea volum), apoi daca vrei sa nu te trezesti ca toata coafura ta se distruge la o rafala de vant ori in timpul dansului da-ti cu ceva fixativ si arajeaza-ti iar parul cu mana.Vei arata perfectwinking. Distractie placuta, sperc ca ti-am fost de folos cu ceva, daca nu roga o prietena sa te ajute(spuandu-i ca nu sti cum sa ti-l facitongue). Te pup:X