| Melinda1219 a întrebat:

Sall!
Trebuie sa merg la majoratul unei colege sambata si nu stiu ce cadou sa-i iau.Ce sugestii imi dati?

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Ai putea sa ii oferi un ceas pentru ca este cel mai tare accesoriu, dupa parerea mea. Nu incerca cu lantisoare cu initiala ca sunt deja rasuflate. De asemenea, ii poti darui o carte, daca este pasionata sau, hai ca fac propaganda acum, albumul lui Cheryl Cole - A million lights laughing. Glumeam... Ii poti oferi albumele altor cantareti care ii plac.

1 răspuns:
| Kathhy23 a răspuns:

I-ai niste cosmetice sau o haina dragutabatting eyelashes