| AliceHappyGirl a întrebat:

Peste 2 saptamana merg la majoratul unor colege (gemene!) si nu stiu ce cadou sa le fac sad Puteti sa-mi dati cateva idei? :-s Multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Pai daca chiar vrei sa fi mai orginala pentru inceput poti sa pui o ceapa intr-o cutie si sa le-o dai intr-o punga mare de cadouhappy
si dupa reactia aceea de shoc poate poti sa le dai cadoul normla... iale ceva practic care pot folosi(o placa de par, ondulator, parfum, ceas, etc) sau ceva fashion(vratari, esarfe, inele, lanturi, medalioane)
big grin

| Daniella13 a răspuns:

Poti face un colaj de poze cu ambele fete si cu tine si sa scoti o fotografie mare pe care sa o inramezi.

| Elle2117 a răspuns:

Hmm depinde. poti sa le iei un parfum sau se vede gaura de la portofel, o esarfa, tricou, accesori. oricum daca iti sunt prietene dragi iti vor aprecia cadoul idiferent ce le cumperiwinking

| lala178 a răspuns:

Mai bine te asociezi cu alti colegi/prieteni care mergeti la majorat si puneti bani la comun. Le puteti lua o placa de par/ondulator(ceva cu mai multe accesotii), sigur se vor folosi amandoua de el. Un plus mare pentru fiecare imbracat cu un tricou personalizat( o fotografie/citat reprezentativ).