| CristinasiVlad a întrebat:

peste cateva zile este ziua de nastere a uneia dintre cele mai bune prietene ale mele..si nu prea stiu ce sa ii cumpar. Nu as vrea sa ii cumpar haine sau incaltaminte! As vrea ceva de camera ...sau nu stiu. Dar mi-ar placea sa si 'confectionez' ceva. Astept idei.

[multumesc anticipat]
funda

Răspuns Câştigător
| Stalievus a răspuns:

Pei, un colier. o lampa de birou, Un ceas de birou, un vin, Un bibelou frumos, o brosa, un deodorant, un parfum. Tu o stii cel mai bine pe prietena ta. Veyi de ce este cel mai atrasa. Succes!
P.S Nu conteaya valoarea cadoului, ci intentia de a face fericita persoana fericita!

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O ramă de fotografii!
Pa, pa.

| OtiliaP a răspuns:

Salut! Poti sa ii dai un ceas de masa sau o lampa! O bratara (handmade)! Un parfum cu o aroma placuta! Funda?

| viotedy a răspuns:

O pasare de colivie? o vaza cu flori origami?

| Lynna a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi ceva din argint.Eu asta i-am luat celei mai bune prietene.

| CatalinaKaty a răspuns:

O bratara hand-made, un lantisor ( de argint), un parfum sau o lampa happy

| didicriss a răspuns:

Ce zici de un suport/caseta pentru bijuterii... funda?

| angrydriver a răspuns:

Ii cumperi un animal de plus. (de preferat animalutul ei preferat in culoarea ei preferata

| Alexandra6 a răspuns:

Buna... Stiu cum ii este uuite aici cateva idei:
http://ilovehandmade.ro/category/tutoriale-handmade/
uita-te la toate ca sigur gasesti ceva...

| AdelinaSociu a răspuns:

Ii poti face cadou un lantuc cu bff, sau un album dragut, care sa il umple cu amintiri.Ii poti face cadou o rama de tablou cu voi doua, bafta!

| AlexAlxx a răspuns:

Daca tot e cea mai buna pr a ta poti sa ii dai un lantisor sau o bratara k BFF.

| marapupic a răspuns:

Ai putea face ceva din origami sau quiling cauta pe google tutoriale sunt foarte multe variante (pentru ceva facut de mana)

| alexandrarusu a răspuns:

O rama sau un breloc care se desparte in doua astfel o parte va rămîne la tine iar cealaltă la ea

| miru12nika a răspuns:

Poti sa-i iei un lantic b.f.f cu inimoara rupta

| zuzabeyyy11 a răspuns:

Buna,poti sa ii cumperi :
-produse cosmetice
-un animal de companie
-bijuterii
-flori

| marin4599 a răspuns:

Un catelus cu o fundita rosie si cu multi multi trandafiri