| Little Kid a întrebat:

Sambata si Duminik ma duc la niste petreceri si nu prea stiu sa dansez... o sa fie muzica hip hop, rap si.manele.Eu insa nu am dansul in sange.nu stiu cum sa va explic.am prietene care danseaza superb. cum pot sa dansez si eu frumos pana sambata sau duminica? niste sfaturi ceva? Dansez ca un copil de 11 ani.prietenele mele au si forme, sunt si frumoase si le sta superb dansand.
Niste sfaturi? dau fundita si voturi(folositor, inteligent.)

5 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Incearca doar sa dansezi cum poti tu mai bine si cum iti place, si asa totul va fi bine! happy kiss

| hiphopbeatz a răspuns:

Hip-hop, rap si manelelaughing?

pe rap n-ai ce sa dansezi, iar pe hh trebuie sa inveti streetdance, ca nu-ti merge cu cocalarimi. iar la manele.stii cum e:du-te tare.

pace!

| Muffins a răspuns:

Pai cred ca atata timp cat nu o sa te gandesti ca dansezi ca un copil de 11 ani, nu o sa dansezi ca unul.cred ca e doar imaginatia ta. totusi, incearca sa te iei dupa prietenele tale, dansati impreuna, in fine... jucati-va dansand. incearca sa te simti bine

| 133 a răspuns:

Hei
happy
Dansul nu trebuie invatat!
Totul vine de la sine
:X
Lasa muzica sa te conduca:XX:
Danseaza si acasa, uita-te in oglinda! Si simte-te bine
:X
Eu una ador sa dansez
:XX:

| lylu a răspuns:

Pai da drumul la muzica si incepi sa dansezi pana nu mai potitonguemai uita'te si pe youtube si vezi acolo lectii de dans tongueda vezi sa nu gasesti lectii de altcevalaughingsi pana la urma nu conteaza cum dansezioh go on parerea meatonguemult succes si da drumu la muzicahappyhai la dans pe balanstongue:*pup sper ca am fost de ajutor