| Nicolla22 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu un sfat. Imi place mult de un baiat de la bine din cartier si atunci cand trec cu prietenii pe lanag el vreau sa fiu eu in centrul atentiei. Cum sa ma comport in momentul ala? sa rad sa ...nu stiu.

Răspuns Câştigător
| MissIndependenttt a răspuns:

Pai incearca sa te comporti frumos dar intr-un fel mai ciudat... Poti vorbi decat tu in acel moment spre ex:le poti povesti prietenilor tai ceva si ei sa asculte...Pot sa zici atunci cand treci pe langa baiatul respectiv asa mai la ''misto''-Uite ce frumosss este baiatul asta''laughingEu asa mai procedez si baietii isi dau seama foarte usor atunci cand ii simpatizez si totul merge perfect.Din chestia asta mi-am facut vreo 3 prieteniwinking

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te porti normal, cuminte si serioasa.

| andreea321 a răspuns:

Deci in primul rand sa-ti iei doua prietene si tu sa fii la mijlc sa vb si cand treci pe langa el fai cu ociul si mergi drept inainte deci dupa aia nu te mai uiti in spate si o sa vezi ca o sa te placa peste 3, 4 zile/funda?