| nebunik4663 a întrebat:

Saptamana trecuta am lipsit la 4 ore la scoala, adica am fost la primele 2 ore si dupa am plecat pentru ca imi era rau sad. Faza e ca as vrea s fac o scutire pe care s o semneze mama dar nu stiu ce sa scriu in ea.As vrea s fac aceasta scutire ca s pot chiuli alta data laughing. Dau fundita :X

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Bravos natiune! Si ne mai mi-am ca 50% din elevi pica bacalaureatul!

| Alex0194 a răspuns:

Sa zis cu chiulul... puscaria s-a instaurat in loc de scoli. Nimeni nu iese pana la terminarea zilei