| coxx a întrebat:

saptamana trecuta am primit un buchet de trandafiri ( mov ) si as vrea sa ii plantez? cum sa fac? iar dupa ce i-am plantat cat dureaza sa se prinda? dar cat dureaza sa se faca mari?
funda!

Răspuns Câştigător
| simo4angel a răspuns:

Le tai foarea si tijele ramase le ingropi in pamant. tai o sticla de suc sau apa minerala si le-o pui in cap ca un clopot. Nu uita sa le pui putina apa in gropa. Scoti sticla in Iunie! Mult sUCCES sI DAK SE PRINDE VREAU SI EU UN PUI laughing :p

2 răspunsuri:
| coxx explică:

Ok rolling on the floor laughing o sa iti dau laughingti-l tr prin posta laughing

| CristianoTino a răspuns:

Au trecut 12 ani, ce s-a intamplat? Ai trandafiri mov sau nu?