| IAmYourTeddy a întrebat:

Saptamana urmatoare se organizeaza Scoala Altfel si o sa facem concursuri pe echipe. Eu mi-am facut o echipa din 4 baieti si cu mine 3 fete. Ce nume sa punem echipei? Dau fundita :-) :-)

Răspuns Câştigător
| aurora23 a răspuns:

Campioni este un nume asa de vechi trebuie sa gasiti ceva original, care sa va caracterizeze pe voi toti cred Jokery(de la joker)deoarece voi anticipati fiecare miscare si nu va dati inapoi de la castig.Mi se pare ceva original.E o idee care mi-a venit pe moment.

1 răspuns:
| ManulaEma a răspuns:

Ti-ar placea TheChampion?(fiecare cu gurturile lui)daca vrei pune-o in romana big grin sper ca te-am ajutat