| Ade_5314 a întrebat:

La noi in scoala se organizeaza o alegere pentru consiliul elevilor.am nevoie de idei pentru un nume de echipa[eschipa este de 5 pers, fete si baieti], un nume care sa poate fi scris in acronime si sa fie pe placul si profesorilor si elevilor. avem nevoie si de indei pentru un >slogan:". cine ma poate ajut? x. x, Funda:*

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Pai poti sa iei litera de la fiecare nume al concurentilor si s faci un cuv d ex: sa zicem c ii cheama andrei bogdan bianca andreea si tu scrii :ABBAlaughing s ca slogan poti sa folosesti: branza-i cea mai buna, branza-i cea mai tarelaughing cine nu mananca branza este cascavallaughing))) glm dar daca iti plk eu nu m supar s il fol/////l-am fol in tabara cand echipa noastra se numea branza mai apoi daca nu vrei poti sa zici asa: voi ganditi cu mintea, iar voi luati judecata cu inima...noi,noi nu gandim.noi suntem prostii ce actionam spre binele tau fara a ne gandi la al nostru! ete acum ai pretentii la sloganlaughing macar spre c te-am ajutaaat>big grin

1 răspuns:
| Ade_5314 explică:

Nu ai ajutat prea multi dar pentru ca esti singura care s`a deranjat sa raspunda iti dau funda.