| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Saptamana viitoare am sa absolv clasa a VIII-a. Diriginta noastra ne-a ajutat cu discursurile pentru profesorii nostri. Intr-un cuvant ne-a ajutat cu tot ce are legatura cu festivitatea. Ne-am gandit sa ii adresam si un discurs din partea clasei, in semn de multumire, as vrea sa fie putin mai mult. Dar nu am gasit sad. Va rog daca stiti un SITE sau ati avut, sau stiti un discurs adresat doar DIRIGINTELUI sa ma ajutati. VA MULTUMESC! ( Pentru cel mai bun raspuns: FUNDA)

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Desi anii se vor scurge, amintirile si toate sentimentele pe care ni le-ati impartasit noua, vor ramane in sufletele noastre.Va multumim ca ati avut incredere in noi, ca ne-ati ajutat si la bine, dar si la greu.
Acum, ne apropiem cu pasi repezi de finalul unei povesti, dar datorita dumneavoastra, ne-am imbogatit cunostintele, datorita dumneavoastra avem sansa de a fi ceva in viata si de a realiza ceva.
Va multumesc pentru aceasta sansa! Ceva scurt si la obiect, daca vreti puteti sa mai adaugati ceva la ceea ce am scris eu happy

| Satango a răspuns (pentru LoveIsTheAnswer):

Multumesc pentru raspuns!

| LoveIsTheAnswer a răspuns (pentru Satango):

Cu multa placere!

3 răspunsuri:
| Ivanovicius a răspuns:

Cel mai bun discurs este acela creat de voi toti, copiii din clasa, nu unul ieftin de pe internet. Scrieti cu cuvintele voastre, caci va fi mai apreciat acest gest decat sa copiati unul de pe internet! Noroc!