| claudia_5323 a întrebat:

Saptamana viitoare sunt domnisoara de onoare la nunta la o vecina.Cavalerul de onoare mi-a zis ca o sa-si puna o camasa mov.Credeti ca trebuie sa ma asortez cu el?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, ar fi frumos. Dar daca ai altceva, poti spune cavalerului tau sa-si schimbe camasa ca sa se asorteze el cu tine!

| Aηηy a răspuns:

Eu zic ca da. Ar trebui sa ai ori rochita mov sau pantofi si gentuta mov. Mai interesant era daca si cravata o sa se asorteze cu rochia sau cu pantofii si gentuta. Petrecere frumoasa!:*

| Rukhsandra a răspuns:

Cred ca da ar trebui sa te asortezi cu el.nu poti sa porti portocaliu de exemplu si el mov. ia-ti si tu ceva movhappy

| ikram a răspuns:

Eu zic sa intrebi mireasa, ca e nunta ei, si poate nu-i place sa fiti asortati. De ex, mie nu mi-ar place.

| ● Ďعw a răspuns:

Un pic dahappy dar daca tie nu-ti place movul sau nu gasesti ceva de culoarea asta.cautati alta care sa vina frumos p langa mov.ca sa spun asahappy