| OANA_6947 a întrebat:

Buna!(Scuzati categoria dar alta categorie mai potrivita nu cred ca este)! Deci peste doua zile bunicul meu face 70 de ani.Noi suntem din Galati.Am vrea sa-i serbam aniversarea la un restaurant din Galati.La ce restaurant sa o facem ca sa nu fie foarte scump?
Dati-mi va rog restaurantul(Din Galati) si adresa pe care este.
Va multumesc.

1 răspuns:
| Gyuliano a răspuns:

Mie imi place Panoramic. Este super. Se afla pe partea stanga cum mergi de la Elice spre port. Distractie placuta.