| ArianaAry0000 a întrebat:

Stie cineva cum pot cauta mai multe persoane dintr-un oras fara sa le stiu numele [pe facebook] ( adica sa scriu orasul respectiv si sa-mi dea persoanele care locuiesc acolo ).
Va multumesc, o seara linistita tuturor :*

2 răspunsuri:
| daianboss a răspuns:

Doamne logic ca nai cum...pentru ca este imposibil te ajut dar nu cu prostii de genul asta cati ani ai fata?

| ArianaAry0000 explică (pentru daianboss):

Nu sunt prostii, daca dai click pe orasul care il ai trecut pe facebook vei vedea ca undeva jos iti va da persoane care locuiesc acolo.
Nu sunt o fata ci o femeie. O seara buna!