| SabbySabbynutza a întrebat:

Buna!:*:*[scuze de categoria]Va rog mult sa ma ajutati! Are virusi adobe flash player? Pentru ca eu incerc sa ma joc pe facebook dar nu ma lasa zice sa instalen flash player dar mi-e frica sa nu iau virusi. Dau fundita la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ţepeşu a răspuns:

Nu are viruşi. L-am descărcat de 2 ori numa ca să mă joc pe CN la 9 ani... Stai chill, îl downloadezi cu skill.

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

De aici descarci Adobe flash player http://get.adobe.com/flashplayer/

| SabbySabbynutza explică:

Da bine dar are virusi?

| catybaa a răspuns:

Nu este cu virusi. Asa mi s`a intamplat si mie dar mi-am instalat google chrome si a mers sper ca te-am ajutat