| Bianca72 a întrebat:

Buna,scuze pentru categorie.Ma puteti ajuta cu un motto pentru cartea mea care se numeste "In lumea cartilor.". Ceva legat de carti...stiti voi.

Răspuns Câştigător
| Rebeccaily a răspuns:

" Cartile sunt purtatoare de noi lumii, acolo unde realitatea este asa cum iti doresti tu sa fie, poti.citii ca sa uiti sau ca sa-ti amintesti, doar alegee ceea ce te reprezinta"
Nu-i.chiar un motto dar sper totusi ca ti.am dat o idee... funda?

3 răspunsuri:
| eternitate15 a răspuns:

"Cartea te poarta pe aripile imaginatiei...te duce in tara magiei, in taramul visarii"

Răspuns utilizator avertizat
| nastikkka a răspuns:

Cartea este o comoara pe care toti ar trebui s-o pretuiasca.aici gasim tot felul de sfaturi incurajari si indemnuri. cine o citeste acela devine intelept si se poate mindri de aceast lucru
ceva de genul asta sper ca te-am ajutat