| andrey1991 a întrebat:

Buna se apropie banchetul de clasa 12-a, va marturisesc ca nu am fost niciodata intr-un club, deci nu stiu sa dansez deloc. Ce sa fac, sa stau la masa e nasol nu prea as vrea sa fac asta. Vreo sugestie am auizt ca cel mai bine cum e in cazul meu e sa coipez miscari de la altii... dati-va parerea big grin

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Nu,nu trebuie sa copiezi de la altii miscarile de dans trebuie sa fi tu...,lasa-te purtat de muzica pentru ca nu poti sa stai pe un scaun toata noaptea, daca nu crezi ca poti face asta apuca-te sa inveti sa dansezi, oricum e mult mai simplu decat iti inchipui

1 răspuns:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Eii.cum sa nu stii sa dansezi?hee heeo sa vezi ca nu-i greu.dansul nu se invata ci se simte. misca-te dupa ritmul melodiei. uita-te si tu cum fac altii daca nu potibig grinlaughing.sau pana la banchet mai e ceva.mai ai timp sa inveti, te uiti pe youtube la diverse dansuri, te uiti la dansez pentru tinerolling on the floor.ai timp sa merg si prin cluburi.o sa fie bine.
daca nu reusesti sa dansezi.hm, prefa-te ca ti-e rau la banchet rolling on the floorzici ca te doare burta si nu prea te poti misca