| BlaCKWolf3 a întrebat:

Buna TPU se apropie banchetul si eu nu stiu sa dansez delosad si na-s vrea sa stau pe scaun toata seara ma puteti ajuta? Cu cat mai multe pareri/sfaturi cu atat mai bine.

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nimeni nu se naște învățat, de ce nu te iei după alți?

Nu cred că vrei să treacă banchetul tău pe lângă tine. Dansează cum ști tu, sunt convins că nici unul nu va dansa dans profesionist.

Distracție plăcută.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraIleana a răspuns:

Hehe sincer nici eu nu stiu sa ma misc aproape deloc. dar la banchet cand am stat jos toata lumea mi-a zis hai la dans haiii ca tot stateam jos si apoi am mers cu colegele mele si am inceput sa dansez pe ritmul piesei.Trebuie sa stii cateva miscari inchizi ochii si temisti. o sa fie super tare. distractie maxima. sa aihappy