| NyCoLeTaaa a întrebat:

se apropie banchetul si ink nu m-am hotarat ce coafura sa imi fac
am parul mediu, nu e nici rar nici des, putin ondulat.
ma puteti ajuta? mss

2 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Buna!
Ai putea sa il indrepti si sa iti pui o clamita, o bentita, sau ai putea sa vorbesti cu colegele tale sa va puneti toate in par o mica diadema.Doar voi sunteti printesele serii nu?
Distractie placuta:*!

| Lavazza_5427 a răspuns:

Poate sa iti faci niste bucle...sauu un coc si cu 2-3 suvite lasate (ex. taylor swift - love story) ...incearca mai multe si vezi care ti se potrivestewinking bafta si distractie placuta la banchet