| LittleLady a întrebat:

Se poate face epilare permanenta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu e chiar permanenta, e pentru cativa ani si din cate stiu eu costa foarte mult.

| Melcul a răspuns:

Sigur ca da.Vezi aici.
http://www.cellulemblock.ro/

| Janin a răspuns:

Http://evasalon.ro/tarife/ eu fac la eva salon, aparatura este noua si se vad rezultate de la prima sedinta. epilarea nu este permanenta din 6 in 5 luni trebuie sa faci o sedinta de intretinere. La mine functioneaza si aproape ca am facut toate zonele cu probleme.

| Janin a răspuns:

Am uitat sa spun ca preturile sunt accesibile si sunt in lei. nu se compara cu alte saloane. rei chiar isi respecta clientii si au tarife speciale pentru clientii fideli.

| OnlyHopeee a răspuns:

Da, se poate face la salon happy