| georgianatdr123 a întrebat:

Se pot face bratari de sarbatori? de Exemplu bratarile prieteniei? se pot face?

Răspuns Câştigător
| 00raluka00 a răspuns:

Da normal ca se pot face... si iti spun si de ce ai nevoie: margele, sclipici, o sfoara mai subtire sau ata. si apoi faci cum vrei tu
Ex. pui o margea mare si una mica, sau 2 mari 2 mici 2 mari 2 mici si tot asa, dupa aia presari sclipici pe ea si gata o bratara de prietenie sau sarbatori si poti sa eu faci oricui cadou sau so porti tu
imi dai funda?

| 00raluka00 a răspuns (pentru 00raluka00):

Si poti sa o dai oricui ( m-am gresit cand am scris)

1 răspuns: