| Angelofdemon a întrebat:

Buna seara.
A fost demis Traian Basescu?

Răspuns Câştigător
| Ionut6999 a răspuns:

Din cate am auzit la stiri, (listele vor fi confirmate oficial peste vreo 2-3 zile am auzit), s-au prezentat doar 46, 5% din cetatenii cu drept de vot, din pacate. peste 7 milioane au votat pentru demiterea lui Basescu iar mai putin de un milion au votat pentru ramanerea sa.

3 răspunsuri:
| Bogdan_1693 a răspuns:

Lasati omul sa-si termine mandatul! Il urati mai mult decat pe mojicii si hotii care ar trebui cu totii bagati la parnaie.Ce, credeti ca Ponta si Crin sunt mai buni? Pe dracu, va garantez ca cel putin la inceputul mandatului lui Crin cel mai probabil, daca nu se retrage din politica, vom trai mai rau decat acum...pretexte sunt multe. Voi vedeti mizeriile facute de un singur om, nu de tot guvernul! Avem un prim-ministru PLAGIATOR, care si-a acoperit spatele prin inlocuirea comitetului care i-a analizat lucrarea! Nu va luati dupa ce auziti la antene, sunt niste manipulatori! 115 pagini trase la indigo! RUSINE tuturor oamenilor din politica!

| TumblrAddict a răspuns:

Nu sad

| LolaLolyLily a răspuns:

Din cate stiu eu, nu. Au mers prea putini oameni la referendum...