| GabrielStefan a întrebat:

"Conform numaratorii la ora 23.00, Traian Basescu este demis", a spus presedintele PC, Daniel Constantin, duminica seara, dupa inchiderea urnelor." Este adevarat?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un eşec se acoperă, prin laudă!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cine poate stii exact? Vom vedea peste cateva ore...rezultatul final.

| shippuden a răspuns:

Rezultatul este de 44, 9 la suta parca si oricum si cu 3 la suta, deci marinarul ramane in functia de presedinte laughing

| RoByTzU123 a răspuns:

Inca nu s-a aflat. usl au spus ca este 48, 50% fara voturile din alte tari... iar bec au spus 45, 80 % cu mansa de +- 3%. Maine dimineata vom afla daca este demis

| Nuamchefazi a răspuns:

Ramane in continuare

| Lorici1551 a răspuns:

Domnul Daniel Constantin isi exprima parerea ersonala ca o certitudine.Biroul Electoral Central este o institutie autorizata care se asteapta sa fie cea mai aproape de datele exacte.comform BEC: Până la ora 23.00 au votat 45, 92% dintre alegători...rezultatul poate sa creasca, dar foarte putinbig grin

funda?