| alexandru17 a întrebat:

Buna seara, am 20 de ani si o sa va explic povestea pe scurt! Locuiesc in Austria cu mama si prietena, nu de mult timp am aflat ca tata nu este tatal biologic (dar tot tata ramane) si imi doresc sa-l gasesc pe cel biologic care este un Neamt care locuieste in Germania dar din pacate nu stie de existenta mea, a iubit-o pe mama foarte ult dar mama la parasite din motive personale! Am o scrisoare veche de 20 de ani cu numele si adresa, dar avea mai multe locuinte. Cum pot sa il gasesc? Va rog sa ma ajutati! Multumesc. (La acea vreme era foarte popular fiind milionar si inginer construind blocuri si alte genuri de constructii)

6 răspunsuri:
| ChristinaGM a răspuns:

Ar trebui sa te sfatuiesti cu mama ta, e cel mai bine. happy

| ravendem a răspuns:

Daca i adresa si numarul fai o vizita happy daca ii stii numele si mai bine!

| alexandru17 explică (pentru ravendem):

As vrea alta variant de oarece am de mers 1000 km de la mine si nu as vrea sa ma duc in zadar!

| ravendem a răspuns (pentru alexandru17):

Odata si odata tot tyrebuie sa dai ochii cu el si de ce sa nu o faci de la inceput. daca ai numarul lui incearca sal contactezi!

| alexandru17 explică (pentru ravendem):

Nu am nici un numar de telefon, sa zicem daca nu sta acolo? Cum procedez in viitor

| ravendem a răspuns (pentru alexandru17):

Cere un test de paternitate happy