| andrrey000 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare cat de sigure sunt anticonceptionalele? le-am luat in fiecare zi am sarit decat o data o zi dar in ziua aia nu am facut sex cu prietena mea si ei i-a intarziat menstruatia 1 luna credeti ca e gravida?

2 răspunsuri:
| Ager a răspuns:

Omule laughinglaughinglaughingrolling on the floor)nu tu trebuie să iei anticoncepționale... ci ea laughinglaughinglaughing

| YayuK a răspuns:

Hai ca asta ai luat-o de pe acel forum. Stim povestea, a devenit viral pe netwinking