| Madamadalina94 a întrebat:

Bună seara,am o întrebare, cineva poate intra pe iphone-ul meu daca știe parola și adresa de gmail la ICloud-ul meu?

3 răspunsuri:
| asdfq a răspuns:

Da.

| Madamadalina94 explică (pentru asdfq):

Și pe Facebook? sau pe acest site? oriunde?

| Andreea87978787 a răspuns:

Buna! Depinde la ce te referi, de exemplu daca altcineva care detine tot un iphone isi activeaza iCloud-ul tau pe telefonul lui, toate pozele pe care le vei face si videou-ri ii vor aparea si lui automat atata timp cat are acelasi iCloud ca si tine, dar si pozele care le va face el iti vor aparea tie (dar doar atata timp cat sunt doua iCloud-uri pe doua telefoane).